Комп’ютерний реограф «RHEOTEST»

Від виробника з підтримкою протягом усього терміну використання

Комп'ютерні реографи «Rheotest»

Дізнатися більше

Ми розробляємо і постійно вдосконалюємо свої комп’ютерні реографи, дбаючи про точну діагностику пацієнтів і зручність роботи лікарів.

А отже, можемо сформувати для вас найраціональнішу пропозицію і гарантувати надійне співробітництво.

Чому комп’ютерний реограф “RHEOTEST” вибрали десятки клінік?

1 Інтуїтивно зрозуміле керування Кожна кнопка на своєму місці

У процесі розроблення реографа “RHEOTEST” ми врахували вимоги лікарів до приладу та приділили особливу увагу питанню зручності користування. У “RHEOTEST” спроектовано мінімальний набір елементів керування, щоб максимально спростити роботу з реографом. Інтерфейс цілком зрозумілий: від вибору потрібних режимів до формування форми висновку.

2 Індивідуальний комплект Особлива комплектація для кожної клініки

Склад комплекту “RHEOTEST” залежить від бажань клієнтів. Перед оформленням замовлення консультант допоможе вам визначитись із запитом: розташувати прилад на стіні чи переносній стійці, використовувати стаціонарний комп’ютер чи звичайний ноутбук, якою має бути довжина кабелю, якому приладдю для зняття реограми ви віддаєте перевагу.
.

3 Просто переміщати та підключати Мобільність і легкість

Замовивши кріплення приладу на переносній стійці заздалегідь, ви одержуєте мобільний прилад, з яким можливо проводити реографічне обстеження практично в будь-якому місці.

Модифікації

Залежно від рівня і характеру завдань, які стоять перед вашим медичним закладом, можна вибрати потрібну саме вам модифікацію приладу.

 

 • Реоенцефалографія

 

 

 

 • Реовазографія, реоенцефалографія

 • Центральна гемодинаміка, реоенцефалографія, реовазографія, реогепатографія, реопульманографія, реоренографія, реокардіографія

Допомагаємо вибрати модифікацію

Звертайтеся за консультацією, ставте запитання, які виникають у вас стосовно приладів для реографічних досліджень. Консультація ні до чого не зобов’язує!

 • 1 Консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов'язує.
 • 2 У нас працюють професіонали: розуміючи ваші завдання, наші консультанти допомагають розібратися, чи потрібен вам прилад і яка модифікація підійде під ваш запит.
 • 3 Залиште свій номер телефону у формі зворотного зв'язку, і ми зателефонуємо.
 • 4 Якщо ви краще сприймаєте текст, пишіть у Skype: dxsystems, на електронну пошту dxmeddevice@gmail.com або залиште свій номер телефону у формі, і ми вам обов'язково зателефонуємо.

Що може “RHEOTEST”?

Прилад дозволяє здійснювати цілу низку досліджень: реоенцефалографічне, реовазографічне, реогепатографічне, реопульмонографічне, реокардіографічне (за Кубічеком і Тищенком).

Під час реєстрації реограми можна розташовувати основні й додаткові інструменти з вікон програми на власний розсуд. За допомогою програми ви можете змінювати швидкість стрічки, посилення реограми й електрокардіограми, фон і колір кривої, роздруковувати фрагменти стрічки та окремі комплекси на міліметрівці.

Можливості реографа “RHEOTEST” дозволяють лікарю отримати максимум діагностично значущої інформації: у процесі реєстрації реограми здійснюється автоматичне виділення і класифікація реографічних комплексів, висновок диференціальної реограми, визначення поточного значення ЧСС. Легкість візуального оцінювання параметрів реографічної хвилі досягається нанесенням на область виведення на міліметрівці.

Для зручності проведення дослідження передбачена функція протоколу, який може містити довільну кількість функціональних проб.

Уже в процесі реєстрації сигналу можна виконувати первинний аналіз одного із зареєстрованих комплексів, виділивши довільний комплекс для порівняння з іншим, наприклад, тим, що входить в іншу функціональну пробу, або аналогічної проби, але з дослідження, проведеного місяць тому.

Вікно ритмограми дозволяє миттєво знаходити на реографічній стрічці позиції, яким варто приділити особливу увагу. Одним кліком на ділянці ритмограми виконується точне позиціонування на реографічній кривій у момент, що відповідає певній частоті серцевих скорочень. На стрічці ритмограми відзначаються кольором: поточний стан; ділянки, непридатні для аналізу і помічені як артефакт.

У процесі перегляду реограми можна налаштовувати подання відведень за бажанням користувача, наприклад, змінити порядок їх виведення та відключення.

Під час аналізу реограми ви можете вибрати набір характеристик з урахуванням досліджуваного басейну.

ПЗ реографа виконує автоматичне виділення і класифікацію реокомплексів за допомогою міток (регулюються вручну) і розраховує амплітудно-часові параметри.

Вікно «Лупа» відображає такі елементи дослідження: реохвиля, диференціальна крива, реографічні індекси і часові характеристики реографічного сигналу.

Вікно «Комплекс» відображає реокомплекс по всіх каналах і зведену таблицю амплітудно-часових параметрів. Ви можете вибрати, як виводити реограму: окремо по кожному каналу, попарно з одного басейну або з одного боку.

Програма виконує оцінювання характеру й динаміки зміни реограми як у процесі звичайного дослідження, так і під час запису функціональних проб.

Серед основних функцій реографа “RHEOTEST” важливою є здатність виконувати аналіз варіабельності серцевого ритму: передбачений часовий (статистичний) аналіз, аналіз хвильової структури ритму серця, скатерограми, варіаційної пульсометрії за Баєвським.

Лікар вирішує, якими будуть зміст і форма друкованого висновку. Це може бути реокомплекс з амплітудно-часовими характеристиками та автоматичним описом, побудованим за вибраною методикою з урахуванням вікових норм, або, наприклад, реографічна крива вибраної тривалості з диференціальної реограми.

На основі відомостей про пацієнтів, записаних на комп’ютері, і отриманих реограм користувач формує базу даних. Розробники реографа “RHEOTEST” приділили цьому процесу особливу увагу.
У вас під рукою буде повний набір функцій, необхідних для роботи з електронною картотекою пацієнтів і архівами інформації великого обсягу.

Демонстрація програми

Найшвидший спосіб переконатись у зручності “RHEOTEST” – самому протестувати програму.

Отримати демо

Стандартна реоенцефалографія

Вимірювання ударного обсягу крові

Вікно аналізу режиму “Комплекс”

Часто однією з перешкод до купівлі реографа стає побоювання не впоратися зі складним, незрозумілим програмним забезпеченням. У ПЗ свого реографа ми впевнені: з ним упорається будь-який лікар-функціоналіст. Скачайте пробну версію програми і оцініть її зручність.

Отримати доступ можна у три кроки:

 • 1Укажіть адресу електронної пошти та контактний номер телефона.
 • 2З Вами зв'яжеться наш фахівець і організує установку програмного забезпечення на Ваш комп'ютер.
 • 3Після встановлення ПЗ прослухайте On-line майстер клас по роботі з програмою.

Техпідтримка

 

Технічна підтримка під час усього терміну служби приладу

   • 1 Телефонуємо, відповідаємо в Skype, e-mail, допомагаємо через TeamViewer і приїжджаємо.
   • 2 Беремо на себе технічне обслуговування і повірку реографа.
   • 3 Оновлюємо ПЗ: безкоштовно надсилаємо нові версії програми.
   • 4 Компьютерні реографи «RHEOTEST» в процесі експлуатації забезпечується всіма необхідними витратними матеріалами – у вас не буде проблем з їх придбанням, достатньо зв’язатися з офісом компанії.

 

Усунення несправностей

 • 1 Оперативно вирішуємо питання дистанційно (телефоном чи по інтернету) або виїжджаємо до вас.
 • 2 Коли виникає необхідність у ремонті приладу, ми замінюємо його на інший, щоб не збирати черги під вашим кабінетом.

Програма лояльності

У вдячність за співпрацю всім власникам реографа серії  “RHEOTEST” ми пропонуємо значну персональну знижку на придбання приладів наступного покоління. Таку саму пропозицію отримають нові клієнти, придбавши наш реограф.

Пропозиція, заснована на довірі

Безкоштовно тестуйте  “RHEOTEST” 15 днів!
Як зрозуміти, що “RHEOTEST” є належним  співвідношенням ціни і якості і може стати корисним у вашій практиці? Візьміть його на безкоштовний тест.
Ми доставимо, установимо його, налагодимо й покажемо, як користуватися. У вас буде 15 днів, аби зрозуміти, чи влаштовує вас прилад.
За вами залишається право вибору: купувати чи ні реограф “RHEOTEST”. Ми зацікавлені у пропозиції апробації: якомога більше відгуків про роботу з реографом допоможуть нам у подальшому вдосконаленні приладу.

15 днів!

Компьютерные реографы «Rheotest»

 • 1Укажіть у заявці свої контакти
 • 2Ми уточнимо місце й час доставки
 • 3Після встановлення навчимо користуватись і допоможемо зробити перші записи реограми
 • 4Від цього дня реограф у вашому розпорядженні на цілих 15 днів. Відчувайте себе нашим партнером, отримуйте консультації, ставте запитання і висловлюйте свою думку
 • 5Якщо вирішите придбати "RHEOTEST", ми привеземо вам новий прилад. Ні - будемо вдячні за повідомлення про те, як працювалося і чого забракло
 • На цей е-mail ми надішлемо деталі:
 • За цим номером підтвердимо замовлення:

Ви залишаєте телефон, і ми телефонуємо. Зазвичай це відбувається протягом години. Консультант уточнить деталі доставки та підтвердить замовлення.

Лікарі про “RHEOTEST”

Отзыв о клиническом применении ИМН Комплекса реоэнцефалографического компьютерного «Rheotest».
В диагностическом центре КГКБ № 1 в кабинете нейрофизиологических исследований Комплекс реоэнцефалографический компьютерный «Rheotest», заводской номер 034.02.03 изготовлен ООО НВG «ДХ-системы» введен в эксплуатацию в 2005 году и используется по настоящее время. За время клинического использования ИМН были обследованы 9457 человек.
На обследование направляют невропатологи поликлиники и стационара, педиатры, терапевты, эндокринологи с диагнозами: ДЭП, ВСД, ЧМТ, ПНЭП, последствия нейроинфекций, диэнцефальный синдром, ВБН и др.
Исследуется кровенаполнение в бассейнах наружной сонной артерии и вертебро- базиллярном бассейне по методике FМ, ОМ отведений. Записывается исходная реограмма и проводятся функциональные пробы: повороты головы в стороны, наклон вперед, проба на вдохе, нитроглицериновая проба.
За время работы Комплекс «Rheotest» показал себя как безопасный, надежный, эффективный аппарат, позволяющий составить структурную базу пациентов.
С аппаратом работают: врач высшей категории Прищенко Н.С. и м/с высшей категории Хлибик Л.П.
Особых замечаний при работе с «Rheotest» нет. Послегарантийное обслуживание всегда производится безотказно, в кратчайшие сроки. Претензий к работе аппарата и сотрудников “ДХ-систем” нет.
КГКБ №1, 2012 г.
Отзыв о клиническом применении ИМН Комплекса реоэнцефалографического
компьютерного “RHEOTEST”
В ДП №1 Дарницкого района г. Киева в кабинете функциональной диагностики Комплекс реоэнцефалографический компьютерный “RHEOTEST”, заводской номер 114.03.01 изготовлен ТОВ НВЛ «ДХ — системы» введен в эксплуатацию в 2008 году и используется по настоящее время. За время клинического использования данного ИМН прошло исследования 4947 человек. При этом использовалась следующая методика: РЭГ — исследования кровенаполнения в бассейнах наружной сонной артерии и вертебробазиллярном бассейне по методике FМ, ОМ отведений. Запись при закрытых глазах в положении головы прямо, при повороте головы в стороны, наклоне вперед и проба на вдохе.
На исследования пациентов направляют педиатры, невролог, психиатр, окулист, эндокринолог при наличии жалоб на головные боли, головокружения, после ЗЧМТ, нейроинфекции, при патологии глаз.
За время работы Комплекс “RHEOTEST” показал себя как безопасный, надежный, эффективный аппарат, позволяющий составить структурную базу данных пациентов. С аппаратом работают – м/с Ясненко Л.С. I категории, врач Скрипченко О.Ю. I категории . Особых замечаний при работе с компьютерной системой нет. При необходимости пользовались послегарантийным обслуживанием. Претензий к его качеству не имеем.
ДП №1 Дарницкого района г. Киева, 2012 г.
Отзыв на систему компьютерной реографии производства НПП “DX-системы”.
За время работы системы компьютерной реографии производства НПП “DХ-системы” обследовано более 7000 больных с различной патологией опорнодвигательного аппарата, находящихся на лечении и протезировании в клинике института. Комплекс используется для решения широкого круга задач при обследовании любых сосудистых бассейнов. Нами отмечены простота освоения и работы системы, удобство интерфейса, надежность в эксплуатации, достаточная чувствительность и воспроизводимость результатов обследования.
УкрНИИ протезирования, 2007 г.

Задумалися про покупку реографа “RHEOTEST”?

 • 1Залиште номер телефону, і ми з вами зв'яжемося, щоб докладніше розповісти про прилад, його роботу та умови покупки.
 • 2
 • - коли вам зателефонувати?

Відділ продажу:
+38 (067) 560-25-28
+38 (050) 161-06-17
+38 (073) 261-68-69
Техпідтримка:
+38 (067) 572-49-49
+38 (067) 570-68-86
Офіс:
+38 (057) 719-55-14
+38 (057) 719-46-58

Відділ продажу:
sales@dx-systems.com

Підтримка користувачів:
support@dx-systems.com

Skype: dxsystems
Online c 9.00 до 18.00