Вітаємо!

Ігор Белобров
Генеральний директор

Лариса Федоренко
Фінансовий директор

Ігор Загорулько
Комерційний директор

Інноваційні прилади для кожного лікаря-невролога

Константин Забродін
Керівник відділу розробки

 

НВП «DX-СИСТЕМИ» – вітчизняна компанія, яка протягом 19 років розробляє, виробляє, продає та обслуговує комп’ютерне медичне обладнання для діагностики основних життєво важливих функцій: електричної активності головного мозку, стану серцево-судинної і нервово-м’язової систем.

Наше обладнання для фахівців широкого профілю

Наше обладнання використовують не лише практикуючі лікарі, ми пропонуємо на вибір системи і для наукового дослідника, і для викладача медичного навчального закладу. Для будь-якої медичної установи, у тому числі реабілітаційної, спортивної та профілактичної, можна вибрати той прилад, який найбільше відповідає її специфічним вимогам.

Медична техніка нашого виробництва та світові лідери

Не таємниця, що медичні організації віддають перевагу медичній техніці відомих іноземних виробників. Зрозуміло, що ділити ринок із такими фірмами, як Nikolet і Nihon Kohden, складно,  але можливо й цікаво. Три «кити», на яких стоїть наша компанія: використання сучасних технологій, забезпечення високої якості приладів і добре організована взаємодія з користувачами нашої техніки. Тому наше обладнання, не поступаючись набором функціональних можливостей відомим брендам виробників, доступніше і за ціною, і за обслуговуванням.

Авторський супровід обладнання

Можлива адаптація техніки під конкретні завдання організації, підрозділу або конкретного лікаря. Ми орієнтовані на індивідуальну  тривалу роботу із замовником, побажання фахівців ураховуються в процесі розроблення нових версій програмного забезпечення.

Удосконалення приладів

У наш нелегкий час не так просто інвестувати в розробку, але ми добре розуміємо, що без удосконалення приладів не буде розвитку. Найбільш витратна стаття в бюджеті фірми – фінансування нових розробок, але ми живемо в динамічний час, і він диктує нам свої правила. Ми намагаємося їх дотримувати, тому постійно поліпшуємо свою техніку: удосконалюємо програмне й апаратне забезпечення та електродні системи всього обладнання, що випускається, розробляємо нові прилади відповідно до сучасних тенденцій розвитку медицини.

Наша філософія і наша команда

Саме цінне, що ми маємо, – наш колектив. У нас дружна команда зі своїми традиціями й принципами. Є декілька світоглядних постулатів, яких ми дотримуємося, головний із них:  кращий вибір у будь-яких обставинах – «виграш-виграш».

Ми вважаємо, що в усіх непростих ситуаціях із партнерами, дилерами, користувачами й навіть конкурентами завжди знайдеться рішення, коли виграють обидві сторони. Це стосується всього, і фінансів у тому числі. Такий підхід перевірений часом, довів свою ефективність і дозволяє нам сформувати  плідні відносини з усіма, з ким ми спілкуємося в процесі своєї діяльності.

Наш колектив однодумців поєднує одна мета- допомагати людям, створюючи потрібне їм обладнання, а згуртовують спільні інтереси: любов до природи, заняття  спортом. У нас вітаються заняття у тренажерному залі, біг за будь-якої погоди і виїзди в ліс у вихідні. Є й екстремальні захоплення: зимові гірські походи й купання в ополонці. Плюс гітара, пісні, театральні мініатюри під час свят і як наслідок – добрий продуктивний настрій! Усе це дозволяє мати команду, якій до снаги серйозні завдання.

Бренд

Продукція ТОВ НВП «DX-СИСТЕМИ» випускається під персональним брендом кожної лінійки приладів.

Все електроенцефалографи брендовані як BRAINTEST.
Все Електроміографи випускаються під брендом M-TEST.
Реографи – RHEOTEST.
Електрокардіографи – CARDIOTESTERGOTEST.

Ми запрошуємо до співробітництва всіх, хто планує застосовувати чи поставляти діагностичне обладнання, і водночас висловлюємо свою щиру вдячність усім лікарям, хто вже використовує наші прилади у своїй медичній або науковій практиці.

Cертифікати