Комп’ютерний електроенцефалограф “BRAINTEST”

Від виробника з підтримкою протягом усього терміну використання

Електроенцефалографи «Braintest»

Дізнатися більше

 Наша компанія 19 років розробляє та постійно вдосконалює свої електроенцефалографи для точної діагностики пацієнтів і максимальної зручності роботи лікарів. Ви зараз у пошуку надійного приладу для одержання об’єктивної оцінки електричної активності головного мозку?

Ми готові сформувати для вас найраціональнішу пропозицію і гарантуємо успішне співробітництво.

Що робить “BRAINTEST” привабливим для вас?

1 Складний прилад, з яким легко працювати Кожна кнопка на своєму місці

Багаторічний досвід розроблення і виробництва комп’ютерних електроенцефалографів дозволив нам спроектувати багатофункціональний прилад із простим інтерфейсом керування.
Для роботи з великим масивом даних ЕЕГ-досліджень ми зробили максимально зручне для сприйняття та роботи програмне забезпечення з простим та інтуїтивно зрозумілим настроюванням програми.
Спливаючі підказки й уточнюючі запитання полегшують зв’язок « лікар-прилад-лікар», інструкція дає докладні пояснення.

2 Збираємо комплект під вас Особлива комплектація для кожної клініки

Правило нашої компанії – поставляти прилади в тій комплектації, яка відповідає запитам конкретної практики використання. Що краще: звичайний шолом ЕЕГ чи шапочка пацієнта із вбудованими ЕЕГ-електродами? Якого розміру потрібна шапочка, який вам більше до вподоби підборідник на шоломі, як плануєте використовувати електроенцефалограф:  стаціонарно чи в мобільному варіанті? Чи потребуватимете залежно від інтенсивності використання приладу додаткових комплектів витратних матеріалів ?
У комерційному відділі нашої компанії в процесі переговорів вам поставлять багато запитань по суті, аби після встановлення обладнання вам працювалося максимально комфортно й ефективно.

3 Просто переміщати та підключати Мобільність і легкість

“BRAINTEST” легко монтується завдяки використанню мобільних стійок кріплення підсилювача ЕЕГ, фотофоностимулятора і відеокамери для системи “BRAINTEST VIDEO”.
Прилад підключається як до стаціонарного комп’ютера, так і до ноутбука.
Вага й габарити електроенцефалографа “BRAINTEST” дозволяють легко помістити його у стандартну сумку для ноутбука разом із комп’ютером і телескопічною стійкою. Прилад легко переміщувати з кабінету в кабінет, установлювати біля ліжка важкохворого пацієнта, у палатах інтенсивної терапії, реанімаційних автомобілях, у будь-яких місцях, де необхідно провести ЕЕГ- обстеження.

Модифікації

Наша компанія як розробник і виробник діагностичного медичного обладнання зацікавлена в якомога коректнішому й точному використанні наших приладів. Тому ми дуже ретельно ставимося до вибору саме того обладнання, яке найбільшою мірою відповідає стратегії і напрямку медичної організації і всьому спектру завдань, що стоять перед лікарем функціональної діагностики.

BRAINTEST-16

BRAINTEST 16

 • Реєстрація 16 каналів ЕЕГ, 1 канала ЕКГ
 • Рутинна ЕЕГ, викликані потенціали, відеомоніторинг
 • Зберігання, перегляд, аналіз і зберігання результатів, автоматичний опис ЕЕГ

BRAINTEST 24

 • Реєстрація 21 канала ЕЕГ, 2 каналів ЕОГ, 1 канала ЕКГ
 • Рутинна ЕЕГ, викликані потенціали, відеомоніторинг
 • Зберігання, перегляд, аналіз і зберігання результатів, автоматичний опис ЕЕГ

Допомагаємо вибрати відповідну модифікацію

Наші фахівці-практики знають, як допомогти вибрати потрібну саме вам модель електроенцефалографа відповідно до завдань і специфіки вашої клініки.
Менеджери нашої компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання стосовно будь-якого нашого електроенцефалографа найзручнішим для вас способом і допоможуть вибрати найбільш прийнятний варіант.

 • 1 Зателефонуємо якомога швидше.
 • 2 Спілкуємося через Skype: dxsystems.
 • 3 Інформуємо за допомогою електронної пошти: dxmeddevice@gmail.com

Головне про електроенцефалографи “BRAINTEST”

ТОВ НВП « DХ-СИСТЕМИ» випускає електроенцефалографічні програмно-апаратні комплекси серії “BRAINTEST” із багатофункціональним ПЗ, спеціальними функціями цифрового ЕЕГ-відеомоніторингу, дослідженням довголатентних слухових і зорових викликаних потенціалів, синхронною реєстрацією ЕКГ по одному стандартному відведенню.

Комп’ютерний електроенцефалограф “BRAINTEST” реєструє від 4 до 21 канала ЕЕГ і 2 канали ЕОГ у версії “BRAINTEST-24” і від 4 до 16 каналів ЕЕГ у версії “BRAINTEST-16” у системі “10-20” синхронно з ЕКГ по одному стандартному відведенню. ЕЕГ записується за протоколом дослідження, у режимі звичайного моніторингу, тривалого (безупинно протягом 48 годин) або в режимі ЕЕГ відео-моніторингу.
У версії “BRAINTEST-24” якість накладення електродів контролюється автоматично в процесі їх установлення та протягом періоду реєстрації ЕЕГ.
Для візуалізації даних у звичному вигляді амплітудна та часова розгортка ЕЕГ під час запису і перегляду настроюється лікарем на свій розсуд.
Звукова і світлова стимуляція в системі “BRAINTEST” проводиться з використанням фотофоностимулятора, окулярів і навушників із настроюванням у програмі тривалості, сили й частоти стимулів.
У “BRAINTEST-VIDEO” реалізовано сучасний цифровий тривалий ЕЕГ-відеомоніторинг. Синхронно із записом ЕЕГ записується відео пацієнта, у тому числі вночі в умовах слабкої освітленості, за допомогою спеціальної відеокамери та шапочки пацієнта із вбудованими електродами. Відео записується на жорсткий диск ПК, легко обробляється (стискується, маркіруються події) і виводиться на друк (вибираються потрібні фрагменти відеозапису та електроенцефалограми).

Програма “BRAINTEST”:
• дає можливість різноманітного подання обробки ЕЕГ: перегляд ЕЕГ у системах відведень, подіапазонна фільтрація, редагування ЕЕГ, порівняння електроенцефалограм;
• надає набір методів аналізу електроенцефалограми (на базі Фур’є або Wavelet перетворення)
• дозволяє побудувати карти різноманітних даних аналізу вибраного фрагмента ЕЕГ: потужності частотних діапазонів, медіанної частоти спектра, канонограм, потужності на всіх аналізованих частотах, амплітуд ЕЕГ, коефіцієнтів кореляції, коефіцієнтів когерентності;
• передбачає дво- і тривимірний варіанти зображення результатів аналізу ЕЕГ для спрощення візуального сприйняття карт.
Результати кроскореляційного, когерентного та біспектрального аналізів виводяться на екран у вигляді графіків, діаграм, гістограм і таблиць у вибраних лікарем комбінаціях і зображеннях.
Викликані потенціали
Для глибшого дослідження організму пацієнта електроенцефалограф “BRAINTEST” реєструє та аналізує довголатентні викликані потенціали: слухові, зорові (у тому числі на реверсивний шаховий патерн) і когнітивні (умовно-негативну хвилю очікування та феномен P300).
Аналіз варіабельності серцевого ритму (ВСР)
Електроенцефалографи серії “BRAINTEST” здатні аналізувати варіабельність серцевого ритму за такими методиками:
– часовий аналіз (статистичний);
– аналіз хвильової структури ритму серця;
– аналіз скатерограми;
– варіаційна пульсометрія за Баєвським.

Як основу для формування висновку лікареві видається автоматичний опис ЕЕГ з узагальненою інформацією про спектральний склад ЕЕГ, аналізом її змін після проведення функціональних проб, амплітудно-часовими параметрами та кількісними характеристиками зареєстрованої кривої.
Сформувати текстовий висновок можна самостійно в довільній формі або довірити програмі зробити це автоматично, а потім відредагувати. Шаблони і режим «Запитання-Відповідь» дозволяють у діалоговій формі швидко побудувати текстовий висновок потрібного обсягу і складності.
Компонування аркуша при створенні звіту про дослідження довільне.
У процесі створення висновку вибрані ділянки зареєстрованої ЕЕГ і відеозаписів, результати аналізу ЕЕГ, усі її наглядні форми (карти, графіки, діаграми, гістограми) можуть бути виведені на друк.

База даних програми зберігає картки пацієнтів, зареєстровані ЕЕГ, результати аналізу ЕЕГ, звіти та текстові висновки. Лікар сам вирішує, які поля заповнювати в електронній карті пацієнта. Відомості ЕЕГ-обстеження можна зберегти в архіві, записати на диск або флешку, відправити до «хмари», переслати  електронною поштою. Система дозволяє сортувати інформацію про пацієнтів, знаходити картки й окремі записи за вибраними параметрами.

Демонстрація програми “BRAINTEST”

Розробники нашої компанії впевнені в тому, що програму “BRAINTEST” можна швидко й легко опанувати. Для того, аби переконатись у зручності і простоті системи, побачити всі її можливості, ми відкрили доступ до демоверсії ПЗ.

Отримати демо

Синхронна реєстрація відео і ЕЕГ

Викликані потенціали

Картування ЕЕГ

Розробники нашої компанії впевнені в тому, що програму “BRAINTEST” можна швидко й легко опанувати. Для того, аби переконатись у зручності і простоті системи, побачити всі її можливості, ми відкрили доступ до демоверсії ПЗ.

Отримати доступ можна у три кроки:

 • 1Укажіть адресу електронної пошти та контактний номер телефона.
 • 2З Вами зв'яжеться наш фахівець і організує установку програмного забезпечення на Ваш комп'ютер.
 • 3Після встановлення ПЗ прослухайте On-line майстер клас по роботі з програмою.

Техпідтримка

 

Сервісний супровід під час усього терміну експлуатації електроенцефалографа

 • 1 Ми завжди на зв’язку і готові безкоштовно проконсультувати вас з усіх питань роботи нашого обладнання.
 • 2 Організуємо повірку приладу за вашим запитом.
 • 3 Безкоштовно оновлюємо програмну частину діагностичних комплексів.
 • 4 Електроенцефалограф «BRAINTEST» в процесі експлуатації забезпечується всіма необхідними витратними матеріалами – у вас не буде проблем з їх придбанням, достатньо зв’язатися з офісом компанії.

 

Усунення неполадок

 • 1 Допоможемо розв’язати проблему за телефоном, поштою, Skype або підключимося до вашого комп’ютера віддалено, через TeamViewer.
 • 2 Якщо питання віддалено не вирішується, сервісна служба спрямує фахівця до вас, аби проаналізувати ситуацію й усунути проблему на місці.
 • 3 Якщо виникне потреба, компанія надасть інший електроенцефалограф, поки ваш на обслуговуванні.

Програма лояльності

Ось уже 19 років лікарі використовують у діагностичній практиці наші електроенцефалографи. Для них ми забезпечуємо консультаційну і програмну підтримку, поліпшуємо наші прилади і здійснюємо наукові дослідження.
Ми високо цінуємо зворотний зв’язок із лікарями щодо роботи нашого обладнання  і їхній внесок у розвиток технологій. Тому для користувачів електроенцефалографів “BRAINTEST” ми робимо персональну знижку на придбання приладів нового покоління.

Пропозиція, заснована на довірі

Безкоштовно тестуйте 15 днів електроенцефалограф “BRAINTESТ”!
Ми 19 років займаємося розробленням і виробництвом медичної техніки, тому відповідаємо за якість, зручність і надійність наших електроенцефалографів. Однак ми прагнемо, щоб прилад купували лише тоді, коли лікар переконається, що наш виріб – те, що йому потрібно. Для цього ми пропонуємо комп’ютерний електроенцефалограф “BRAINTEST” на 15 днів у безкоштовне користування.
Наша сервісна служба організує доставку, підключить, настроїть прилад і пояснить, як ним користуватися. Два тижні ви – наш повноправний Замовник. Якщо ви приймаєте рішення купити, ми оформлюємо всі необхідні документи. У будь-якому випадку  будемо вдячні за висловлені побажання, тому що відгуки про роботу обладнання нам украй необхідні для розроблення нових моделей приладів.

15 днів!

 • 1Відправте заявку, і ми з вами зв'яжемося, щоб обговорити деталі
 • 2Ми привеземо і встановимо прилад, куди й коли ви скажете
 • 3Експерт детально розповість, як що працює і навіщо необхідна кожна кнопка
 • 4У вас буде 15 днів, щоб ознайомитися з нашим електроенцефалографом. Потім ви вирішите, чи варто купувати прилад
 • 5Напишіть e-mail, щоб ми відправили вам деталі заявки:
 • 6Залиште номер телефону, щоб ми з вами зв'язалися:

Ми зателефонуємо на цей номер протягом години, щоб уточнити деталі доставки.

Лікарі про “BRAINTEST”

Відгук по роботі комп’ютерного енцефалографу Braintest-16
Комп’ютерний енцефалограф Braintest-16 був придбаний ВМКЦ Західного регіону в грудні 2016 року.
З 8.12.2016 року цей прилад був введений в експлуатацію.
Можемо відмітити його переваги перед енцефалографом, яким ми користувалися раніше:
– в любий час ми можемо відтворити усі попередні записи, щоби порівняти зміни енцефалограм в динаміці, так як апарат має великий об’єм пам’яті
– сам комп’ютерний енцефалограф Braintest-16 більш чутливий ніж попередній угорський енцефалограф, який писав на папері, а не відтворював енцефалограмму на моніторі.
Отже Ваш прилад повністю задовольняє потреби госпіталю.
Зауважень з приводу його експлуатації немає.
ВМКЦ Западного региона, 2017 г.
Днепропетровская детская городская клиническая больница №3 им. проф. М.Ф. Руднева с 2002 года активно использует в диагностическом процессе программно-аппаратный комплекс для электроэнцефалографических исследований, разработанный НПП «DX-СИСТЕМЫ».
В нашей клинике достаточно высока потребность в качественной диагностической информации, позволяющей объективно оценить состояние электрической активности мозга преимущественно у новорожденных и детей раннего возраста. Трудно переоценить прогностическое значение ЭЭГ исследований у детей с различными видами патологии ЦНС для своевременной диагностики, контроля эффективности лечения и организации реабилитационных мероприятий. Существенными преимуществами этого метода является не только высокая чувствительность к изменениям функциональной активности и метаболизма мозга, но и неинвазивность, безвредность и безопасность для ребенка. В достаточно полной мере все достоинства этого метода проявляются в электроэнцефалографах «DX-5000» и «BrainTest Spectr ЕР», опыт работы с которыми имеется в нашей клинике. Указанные программно-аппаратные комплексы позволяют не только длительно мониторировать состояние функций мозга у детей с различными видами патологии ЦНС, выполнять детальный математический анализ амплитудно-частотных параметров и топических особенностей ЭЭГ, но также, благодаря удобному способу хранения информации в базе данных, дают возможность объективно оценивать изменения ЭЭГ в динамике.
До последнего времени особо актуальной проблемой для нас была возможность проведения ЭЭГ для оценки функционального состояния головного мозга ребенка с первых часов жизни, в том числе при проведении интенсивной терапии. Своевременность и качество диагностики патологии ЦНС у новорожденных оказывает существенное влияние на адекватность лечения, снижение младенческой смертности и эффективность профилактики детской инвалидности. Отрадно отметить, что специфичные особенности ЭЭГ-исследований у детей раннего возраста (маленькие размеры головы, высокая двигательная активность, необходимость длительной записи в разные фазы сна и бодрствования) были учтены разработчиками НПП «DX-системы» при создании новой модификации электроэнцефалографа «BrainTest Spectr ЕР». Новая версия прибора допускает использование уменьшенного количества электродов и позволяет (за счет повышенной помехоустойчивости) регистрировать активность мозга у детей с разным уровнем двигательной активности, а также при проведении ИВЛ.
В целом качество работы программно-аппаратных ЭЭГ-комплексов «DX-5000» и «Brain Test Spectr ЕР» разработанных НПП «DX-системы», г. Харьков можно считать удовлетворительным.
ДГКБ №3, 2007 г.
Электроэнцефалографический комплекс BRAINTEST функционирует в КПНБ № 2 с 1999 года. Комплекс позволяет обследовать пациентов амбулаторного приема эпилептологов , неврологов и психиатров ,а также стационарных больных.
Прибор обеспечивает регистрацию ЭЭГ в режиме стандартного или индивидуального протокола , измерение частотных и амплитудных характеристик выбранных участков записи , возможность дополнительной обработки ЭЭГ в режиме картирования и томографии , а также формирование заключения в стандартной или произвольной форме. Выражая общее мнение всех сотрудников, работающих с этой системой , хочу отметить высокий уровень информативности данных получаемых путем обработки ЭЭГ в режимах картирования и томографии.
КПНБ №2, 2008 г.
Відео-відгуки

Душкіна Людмила Борисівна КНП Обласна клінічна дитяча лікарня м. Кропивницький

Сагратова Світлана Олегівна Київська міська пхихіатрична лікарня №1 ім. І. П. Павлова

Думаєте про покупку електроенцефалографа “BRAINTEST”

 • 1 Залиште номер телефону, і менеджер компанії "DX-systems" зв'яжеться з вами найближчим часом, надасть вичерпну інформацію про роботу приладів серії "BRAINTEST", допоможе вибрати необхідну модифікацію і комплектацію, розповість про умови покупки.
 • - коли вам зателефонувати?

Відділ продажу
+38 (067) 560-25-28
+38 (050) 161-06-17
+38 (073) 261-68-69
Техпідтримка
+38 (067) 572-49-49
+38 (067) 570-68-86
Офіс
+38 (057) 719-55-14
+38 (057) 719-46-58

Відділ продажу:
sales@dx-systems.com

Підтримка користувачів:
support@dx-systems.com

Skype: dxsystems
Online з 9.00 до 18.00