Комп’ютерний електронейроміограф “M-TEST”

Від виробника з підтримкою протягом усього терміну використання

Електронейроміограф

Дізнатися більше

 Успішна і своєчасна діагностика залежить не лише від кваліфікації і досвіду лікаря, але й від якості та рівня діагностичного обладнання. І як людина, котра має проблеми зі здоров’ям, шукає грамотного фахівця, так само лікар-діагност потребує сучасного і якісного приладу для своєї роботи.

Електроміограф “M-TEST” виробництва компанії НВП « DX-СИСТЕМИ» – це прилад, що поєднує в собі широкий спектр можливостей, високі технічні характеристики і зручність застосування.

 Електроміограф буде корисним для неврологів, нейрофізіологів, нейрохірургів, ендокринологів, ревматологів, а також спортивних лікарів.

Чому електроміографи “M-TEST”?

1 Інтуїтивно зрозуміле керування Кожна кнопка на своєму місці

Досить часто, навіть незважаючи на значний досвід роботи, у лікарів виникають проблеми в опануванні нового комп’ютерного обладнання. Тому, розробляючи електроміограф “M-TEST”, ми доклали максимум зусиль для створення простого і зрозумілого інтерфейсу керування приладом, який швидко й легко стає для лікаря надійним помічником.

2 Індивідуальний комплект Персональна комплектація для кожної клініки

Кожна медична установа має свої відмінні риси. Потреба в наявності певних модулів, приладдя та видаткових матеріалів залежить від поставлених завдань, матеріально-технічної бази, організації роботи кабінету лікаря. Тому, щоб не обтяжувати клініку зайвими придбаннями, компанія DХ-системи готова піти назустріч замовникові та зібрати індивідуальний комплект електроміографа M-TEST під наявні вимоги. Це полегшить роботу лікаря-діагноста, зробить комфортною й коректною процедуру запису електроміограми, де б Ви не працювали.

3 Просто переміщати та підключати Мобільність і легкість

Електроміограф M-TEST, залежно від вашого вибору, може підключатися й до звичайного стаціонарного комп’ютера, і до ноутбука. Це розширює Ваші діагностичні можливості — у випадку установлення приладу на ноутбуці, Ви зможете записати та обробити електроміограму практично в будь-якому місці.
Прилад M-TEST має невеликі габарити та вагу. Ви можете самостійно перенести й підключити його в іншому кабінеті (у комплекті додається докладна інструкція). Спочатку, при установці приладу, інженер компанії DХ-системи докладно пояснить і покаже Вам, як підключати та користуватися приладом. Якщо ж виникнуть питання, наші фахівці готові дати вичерпну консультацію — у телефонному режимі, по електронній пошті, або особисто.

Модифікації

Компанія “DX-СИСТЕМИ” узагальнила запити на електроміограф і пропонує для діагностичних цілей кілька модифікацій комплексів “M-TEST”  залежно від кількості каналів, набору методик, наявності режиму викликаних потенціалів.

M-TEST 2

 • Реєстрація 2-канальної ЕМГ
 • Методики поверхневої, стимуляційної, ритмічної, голчастої ЕМГ
 • Зберігання, перегляд, аналіз та автоматичний опис ЕМГ

M-TEST 4

 • Реєстрація 4-канальної ЕМГ
 • Методики поверхневої, стимуляційної, ритмічної, голчастої ЕМГ
 • Зберігання, перегляд, аналіз та автоматичний опис ЕМГ

Яка модифікація вам підійде?

Менеджери компанії “DX- системи” завжди допоможуть своїм замовникам вибрати необхідну модифікацію та комплектацію міографічних систем. Наші фахівці ознайомлять з усіма можливостями електроміографів, поставлять уточнюючі запитання, і це допоможе вам визначитися, яка саме модель приладу “M-TEST” вам потрібна.

 • Вибирайте будь-який зручний для вас спосіб комунікації з нами:
 • 1 тел./факс: +38 057 719 55 14, тел.: +38 057 719 46 58
 • 2 Skype: dxsystems
 • 3 E-mail: dxmeddevice@gmail.com
 • Залиште свій номер телефону, і наші менеджери найближчим часом зв'яжуться з вами.

Що може “M-TEST”?

Комп’ютерний електроміограф “M-TEST” реєструє електроміограму по 1, 2 або 4 каналах. Порядок і набір використовуваних методик лікар визначає сам, виходячи з показань до проведення обстеження.
У базі даних зберігаються відомості про пацієнтів, записана електроміограма й результати її обробки. У приладі передбачено повний набір функцій для зручної і швидкої роботи з архівами електроміограм великого обсягу.
Під час запису електроміограми та подальшого її перегляду ви можете змінювати амплітудне й часове розгорнення і відразу виводити на друк записану ЕМГ. Підсумкові результати аналізу ви одержите в потрібному форматі таблиць, графіків або діаграм, вихідну форму висновку можна сформувати на власний розсуд.
Функціональні можливості комп’ютерного електроміографа “M-TEST” разом з автоматичним описом результатів дослідження, вбудованою базою медичних норм і функцією її редагування зроблять вашу роботу простішою та ефективнішою.

 • Електроміограф “M-TEST” дозволяє реєструвати спонтанну активність м’язів із використанням поверхневих електродів двох видів: із регульованою і постійною межелектродною відстанню.
  Система визначає основні параметри інтерференційної ЕМГ: частоту сумарної електричної активності м’язів, максимальну й середню амплітуду сигналу.
  Для ортопедичної стоматології в електроміографі “M-TEST” передбачено додатковий аналіз жувальної проби.
  Для вивчення хронічного головного болю в приладі є функція дослідження екстероцептивної супресії довільної м’язової активності.
  Методики стимуляційної ЕМГ
  Система “M-TEST” реєструє викликані відповіді м’язи, отримані під час електричної стимуляції периферичного нерва за допомогою стимуляційних електродів. У процесі аналізу характеристик М-відповіді визначаються: поріг генерації, латентний період, амплітуди, тривалості і площі, розраховуються показники резідуальної латентності та швидкості проведення імпульсу по рухових волокнах, визначається динаміка показників.
  В електроміографі “M-TEST” здійснюється дослідження потенціалу дії нерва, під час якого розраховується швидкість проведення порушення по чутливих волокнах (CPВс).
  У процесі дослідження пізніх відповідей на стимуляцію аналізуються характеристики F-хвилі (латентність, моторна швидкість проведення, хронодисперсія, тахеодисперсія, середня швидкість, амплітуда F-хвилі, співвідношення величин F- і M-відповідей) і проводиться аналіз параметрів H-рефлекса під час стимуляції одиночними і парними стимулами (латентність, амплітуда, поріг генерації H-рефлексу, співвідношення динаміки Н-рефлексу і динаміки М-відповіді).
  “M-TEST” дає можливість реєструвати ЕМГ під час ритмічної стимуляції (із визначенням декремента М-відповіді) і проводити фармакологічні й навантажувальні проби, у тому числі тетанізацію та дослідження посттетанічних феноменів для уточнення характеру порушення нервово-м’язової передачі. Для оцінювання провідних систем рефлекторних дуг у електроміографі “M-TEST” передбачене дослідження мигального рефлексу.
  Методика голчастої (локальної) ЕМГ.
  Під час дослідження аналізується спонтанна активність, виділяються й аналізуються параметри потенціалів рухових одиниць, визначаються тривалості, амплітуди, площі. Для визначення характеру електроміограми на слух можна ввімкнути озвучування стрічки. У приладі реалізовано методику турно-амплітудного аналізу голчастої ЕМГ.
  Методики дослідження викликаних потенціалів.
  За допомогою електроміографа “M-TEST” ви можете досліджувати викликані потенціали (ВП):
  – реєструвати й аналізувати зорові ВП на спалах;
  – зорові ВП на реверсивний шаховий патерн;
  – довголатентні слухові ВП;
  – когнітивні ВП – умовно-негативну хвилю очікування CNV і феномен P300;
  – коротколатентні соматосенсорні ВП.

Розробляючи електроміограф “M-TEST”, ми приділили особливу увагу зручності роботи з базами даних. На комп’ютері зберігаються необхідні відомості про пацієнта, записані электроміограми й результати їх обробки. У вас під рукою буде повний набір функцій для комфортної роботи з електронною картотекою пацієнтів, архівами інформації великого обсягу, які з’являться у вас за роки роботи на нашому електроміографі.

Аби вам не витрачати дорогоцінні хвилини роботи на складання звітів, ми розробили режим «Майстер створення звіту дослідження». У ньому ви оформите звіт-висновок. Результати досліджень ви можете видавати в паперовому або цифровому вигляді, відправляти електронною поштою чи передавати локальною мережею.

Важливо, що результати математичної і статистичної обробки електроміограм автоматично подаються в зручній для видачі висновку формі.

Може виявитися корисною можливість експортувати всі дані ЕМГ-обстеження і ділитися зі своїми колегами отриманою інформацією в практичних і наукових цілях.

Демонстрація програми

Розробляючи фукціонал своїх приладів, ми постійно консультуємося з лікарями-фахівцями в галузі нейрофізіологічних досліджень, щоб у підсумку створити сучасний багатофункціональний прилад, максимально простий і зручний в експлуатації.
Насамперед це стосується програмного забезпечення системи електроміографії “M-TEST”. Ви можете переконатись у цьому самі, вивчивши демоверсію програми “M-TEST”.

Отримати демо

Методика інтерференційної міографії

Стимуляційна міографія: F-хвиля

Голчаста міографія: турно-амплітудний аналіз

Ми прагнемо надати максимум інформації для своїх клієнтів, тому відкриваємо безкоштовний доступ до демоверсії програми “М- TEST”.

Отримати доступ можна у три кроки:

 • 1Укажіть адресу електронної пошти та контактний номер телефона.
 • 2З Вами зв'яжеться наш фахівець і організує установку програмного забезпечення на Ваш комп'ютер.
 • 3Після встановлення ПЗ прослухайте On-line майстер клас по роботі з програмою.

Техпідтримка

 

Сервісне обслуговування під час усього терміну експлуатації електроміографа

 • 1  Готові проконсультувати з усіх питань щодо роботи нашої медичної техніки.
 • 2  Проводимо технічне обслуговування комплексу.
 • 3 Організуємо проведення повірки приладу на першу вимогу.
 • 4 Беремо на себе відповідальність, щоб у вас завжди була нова версія програмного забезпечення.
 • 5 Комп’ютерний електронейромиограф “M-TEST” в процесі експлуатації забезпечується всіма необхідними витратними матеріалами – у вас не буде проблем з їх придбанням, достатньо зв’язатися з офісом компанії.

 

Усунення неполадок

 • 1 Зробимо все можливе, аби швидко вирішити вашу проблему віддалено телефоном, електронною поштою, Skype або підключимося до вашого комп’ютера через TeamViewer.
 • 2 Якщо питання віддалено не вирішується, сервісна служба спрямує свого інженера для вивчення ситуації й усунення проблеми на місці.
 • 3 Коли виникне потреба у проведенні ремонтних робіт у сервісному центрі нашої компанії, ми надамо інший електроміограф, поки ваш буде на обслуговуванні.

Програма лояльності

За час роботи в галузі медичного обладнання компанія “DХ-системи” розробила три покоління електроміографів “M-TEST” і поставила їх у десятки клінік. Здійснюється  постійна взаємодія з лікарями, які працюють із цими приладами.
У нас теплі відносини з усіма клієнтами, і для кожного з них  діє постійна пропозиція.

Якщо ви вже користуєтеся електроміографом “M-TEST”, то у вас є  значна персональна знижка на нові моделі цієї серії.

Якщо ви тільки збираєтеся стати нашим клієнтом, ми надамо вам знижку на всі наступні моделі електроміографів відразу після покупки.

Пропозиція, заснована на довірі

Тестуйте електроміограф “M-TEST” 15 днів безкоштовно!

Якщо ви досі сумніваєтеся щодо придбання електроміографа “M-TEST”, ми пропонуємо взяти прилад на апробацію. Ви користуєтеся приладом 15 днів і потім ухвалюєте рішення щодо покупки. Якщо рішення про придбання електроміографа “M-TEST” таки не буде позитивним, будемо вдячні за ваші побажання.

15 днів!

Користуйтеся електронейроміографом M-Test 15 днів безкоштовно:

 • 1Надішліть заявку, і ми з вами зв'яжемося, щоб обговорити деталі.
 • 2Прилад привезуть, установлять і докладно пояснять, як користуватися.
 • 3У вас буде 15 днів, щоб ознайомитися з приладом.
 • 4Ви зможете прийняти відповідальне рішення, чи варто купувати електронейроміограф M-Test.
 • 5Напишіть e-mail, щоб менеджер компанії відправив вам деталі заявки:
 • 6Залиште номер телефону, щоб була можливість зв'язатися з вами:

Якщо приймаєте пропозицію, ви можете залишити свій номер телефону, і менеджер компанії зателефонує і допоможе оформити заявку на тестування.

Лікарі про “M-TEST”

Відгук про клінічне застосування Комплексу електронейроміографічного
комп’ютерного М-ТЕ8Т виробництва фірми ООО НПП «БХ-системи»
(Україна, м. Харків).
Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний М-ТЕSТ використовується на базі
КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» з 2009 року. Обстеження проводиться у відділенні функціональної діагностики в окремому кабінеті.
Можливості Комплексу електронейроміографічного комп’ютерного М-ТЕSТ обширні, оскільки він дозволяє діагностувати функціональний стан різних структур периферичного нейромоторного апарату: мотонейронів, корінців, периферичних нервів, синапсів і нервово-мязового волокна.
За період з 2009 року обстеження проведено близьоко 800 пацієнтам з наступними діагнозами: мієлопатії, радикулопатії, плексопатії, невропатії ( травматичні, компресійно- ішемічні та ін.), патологія нервово-мязового синапсу (міастенія та міастенічні синдроми), первинні мязеві ураження . Використовувались наступні методики ЕНМГ обстеження: поверхнева (інтерференційна), стимуляційна та голкова .
При обслуговуванні пацієнтів працювали Білецька Ольга Володимирівна (лікар – невропатолог першої категорії неврологічного відділення ЛМКЛ) та Романюк Галина Юріївна (лікар-невропатолог другої категорії неврологічного відділення ЛМКЛ).
Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний М-ТЕSТ у роботі проявив себе як надійний, ефективний та безпечний прилад. Зауважень з боку лікарів та пацієнтів немає.
Необхідно відмітити наявність якісного гарантійного та післягаранті иного обслуговування фірмою-виробником.
КЗ «Луцкая городская клиническая больница», 2014 г.
Отзыв о работе с комплексом электромиографическим компьютерным “М-Теst”
Комплекс электромиографический “М-Теst” используется для обследования и диагностики патологии нервной системы у детей, находящихся на обследовании и лечении в неврологическом отделении областной детской больницы г.Кировограда.
Комплекс электромиографический “М-Теst” представляет собой современный прибор, использующий широкие возможности компьютерной техники.
Прежде всего это возможность зарегистрировать электромиограмму высокого качества, сохранить ее, проанализировать, получить автоматическое описание ее параметров, что значительно облегчает и ускоряет работу врача.
За время работы с электромиографом “М-Теst” нами отмечена простота и удобство работы с программой, возможность интуитивно и быстро выбрать интересующие режимы и результаты обследования.
Положительно оценивается большой выбор инструментов для анализа зарегистрированной электромиограммы. Особо следует отметить возможность просмотра и анализа полученных откликов во время регистрации ЭМГ в реальном времени.
Благодаря удобному способу хранения информации в базе данных электромиограф “М-Теst” позволяет объективно оценивать изменения ЭМГ в динамике.
Из недостатков комплекса следует обратить внимание разработчиков на необходимость усовершенствование процесса формирования заключения.
В целом, на наш взгляд, комплекс электромиографический “М-Теst” учитывает потребности клинической практики и соответствует перспективным направлениям развития диагностической составляющей здравоохранения в Украине.
Областная детская больница г. Кировограда, 2009 г.
Электронейромиографический компьютерный аппарат M-TEST производства фирмы ООО НГШ «DX-системы» (Украина. г.Харьков)» в нашей больнице используется с 2003 года.
Аппарат находится в кабинете функциональной диагностики в неврологическом корпусе. Неврологический корпус расчитан на 150 пациентов и имеет три неврологических отделения:
За время работы диагностическая помощь оказана 4982 пациентам с различной неврологической патологией в возрасте от 3 мес до 18 лет .
Аппарат обслуживает врач первой категории по функциональной диагностики Кондратьева Наталья Евгеньевна.
Очень широко применяются все представленные в M-TEST методики обследования: СРВ моторная, СРВ сенсорная, М-ответ, Н-рефлекс, F-волна, ритмическая стимуляция, интерференционная, игольчатая ЭМГ.
Данные методики очень важны и помогают определять характер, уровень поражения, топику поражения, наличие или отсутствие демиелинизации, стадии денервационно-реинервапиного процесса. Все это дает возможность лечащим врачам уточнить диагноз, правильно оценить уровень поражения периферических нервов и назначить правильное лечение.
Были случаи . когда после ЭНМГ-кого обследования . по данным обследования, был изменен и поставлен правильный диагноз. Основные диагнозы, которые подлежали данному обследованию, это в основном, наследственные нервно-мышечные заболевания, поражения периферических нервов, сплетений, структур спинного мозга, нарушения нервно-мышечной передачи. Миографические обследования проводились и при надсегментарных нарушениях для уточнения диагноза.
Аппарат показал себя как безопасное, достаточно удобное. многофункциональное и качественное оборудование.
Замечания и предложения по работе М- TEST очень быстро устранялись работниками сервисного центра.
Гарантийное и постгарантийное обслуживание сервисным центорм поставщика проводилось на высоком профессиональном уровне и без задержки по времени. Заявки при повреждениях обслуживались в кратчайший срок. Также быстро, без задержек, можно приобрести все необходимые аксессуары для миографа.
ХГДБ №5, 2014 г.

Готові обговорити придбання електроміографа “M-TEST”?

 • 1Залишіть номер телефону, і ми зв'яжемося з вами, щоб детальніше розповісти про прилад, його роботу, сервісне обслуговування та умови покупки.
 • 2
 • - коли вам зателефонувати?

Відділ продажу
+38 (067) 560-25-28
+38 (050) 161-06-17
+38 (073) 261-68-69
Техпідтримка
+38 (067) 572-49-49
+38 (067) 570-68-86
Офіс
+38 (057) 719-55-14
+38 (057) 719-46-58

Відділ продажу:
sales@dx-systems.com

Підтримка користувачів:
support@dx-systems.com

Skype: dxsystems
Online c 9.00 до 18.00