Комп’ютерний електронейроміограф “M-TEST ONE”

Від виробника з підтримкою протягом усього терміну використання

M-TEST ONE 8

Дізнатися більше

 Успішна і своєчасна діагностика залежить не лише від кваліфікації і досвіду лікаря, але й від якості та рівня діагностичного обладнання. І як людина, котра має проблеми зі здоров’ям, шукає грамотного фахівця, так само лікар-діагност потребує сучасного і якісного приладу для своєї роботи.

Електроміограф “M-TEST ONE” виробництва компанії НВП « DX-СИСТЕМИ» – це прилад, що поєднує в собі широкий спектр можливостей, високі технічні характеристики і зручність застосування.

 Електроміограф буде корисним для неврологів, нейрофізіологів, нейрохірургів, ендокринологів, ревматологів, а також спортивних лікарів.

Чому електроміографи “M-TEST ONE”?

1 Інтуїтивно зрозуміле керування Кожна кнопка на своєму місці

Досить часто, навіть незважаючи на значний досвід роботи, у лікарів виникають проблеми в опануванні нового комп’ютерного обладнання. Тому, розробляючи електроміограф “M-TEST ONE”, ми доклали максимум зусиль для створення простого і зрозумілого інтерфейсу керування приладом, який швидко й легко стає для лікаря надійним помічником.
Тетанизация

2 Індивідуальний комплект Персональна комплектація для кожної клініки

Кожна медична установа має свої відмінні риси. Потреба в наявності певних модулів, приладдя та видаткових матеріалів залежить від поставлених завдань, матеріально-технічної бази, організації роботи кабінету лікаря. Тому, щоб не обтяжувати клініку зайвими придбаннями, компанія DХ-системи готова піти назустріч замовникові та зібрати індивідуальний комплект електроміографа M-TEST ONE під наявні вимоги. Це полегшить роботу лікаря-діагноста, зробить комфортною й коректною процедуру запису електроміограми, де б Ви не працювали.

3 Просто переміщати та підключати Мобільність і легкість

Електроміограф M-TEST ONE, залежно від вашого вибору, може підключатися й до звичайного стаціонарного комп’ютера, і до ноутбука. Це розширює Ваші діагностичні можливості — у випадку установлення приладу на ноутбуці, Ви зможете записати та обробити електроміограму практично в будь-якому місці.
Прилад M-TEST ONE має невеликі габарити та вагу. Ви можете самостійно перенести й підключити його в іншому кабінеті (у комплекті додається докладна інструкція). Спочатку, при установці приладу, інженер компанії DХ-системи докладно пояснить і покаже Вам, як підключати та користуватися приладом. Якщо ж виникнуть питання, наші фахівці готові дати вичерпну консультацію — у телефонному режимі, по електронній пошті, або особисто.

Модифікації

Компанія “DX-Системи”, проаналізувавши запити та побажання користувачів, пропонує кілька модифікацій електроміографічних комплексів “M-TEST ONE”, залежно від кількості каналів, набору методик, наявності режиму викликаних потенціалів.

Яка модифікація вам підійде?

Менеджери компанії “DX- системи” завжди допоможуть своїм замовникам вибрати необхідну модифікацію та комплектацію міографічних систем. Наші фахівці ознайомлять з усіма можливостями електроміографів, поставлять уточнюючі запитання, і це допоможе вам визначитися, яка саме модель приладу “M-TEST ONE” вам потрібна.

 • Вибирайте будь-який зручний для вас спосіб комунікації з нами:
 • 1 тел./факс: +38 057 719 55 14, тел.: +38 057 719 46 58
 • 2 Skype: dxsystems
 • 3 E-mail: dxmeddevice@gmail.com
 • Залиште свій номер телефону, і наші менеджери найближчим часом зв'яжуться з вами.

Що може “M-TEST ONE”?

М-ответ

Комп’ютерний електроміограф “M-TEST ONE” реєструє електроміограму по 1, 2 або 4 каналах. Порядок і набір використовуваних методик лікар визначає сам, виходячи з показань до проведення обстеження.
У базі даних зберігаються відомості про пацієнтів, записана електроміограма й результати її обробки. У приладі передбачено повний набір функцій для зручної і швидкої роботи з архівами електроміограм великого обсягу.
Під час запису електроміограми та подальшого її перегляду ви можете змінювати амплітудне й часове розгорнення і відразу виводити на друк записану ЕМГ. Підсумкові результати аналізу ви одержите в потрібному форматі таблиць, графіків або діаграм, вихідну форму висновку можна сформувати на власний розсуд.
Функціональні можливості комп’ютерного електроміографа “M-TEST ONE” разом з автоматичним описом результатів дослідження, вбудованою базою медичних норм і функцією її редагування зроблять вашу роботу простішою та ефективнішою.

 • Електроміограф “M-TEST ONE” дозволяє реєструвати спонтанну активність м’язів із використанням поверхневих електродів двох видів: із регульованою і постійною межелектродною відстанню.
  Система визначає основні параметри інтерференційної ЕМГ: частоту сумарної електричної активності м’язів, максимальну й середню амплітуду сигналу.
  Для ортопедичної стоматології в електроміографі “M-TEST ONE” передбачено додатковий аналіз жувальної проби.
  Для вивчення хронічного головного болю в приладі є функція дослідження екстероцептивної супресії довільної м’язової активності.
  Методики стимуляційної ЕМГ
  Система “M-TEST” реєструє викликані відповіді м’язи, отримані під час електричної стимуляції периферичного нерва за допомогою стимуляційних електродів. У процесі аналізу характеристик М-відповіді визначаються: поріг генерації, латентний період, амплітуди, тривалості і площі, розраховуються показники резідуальної латентності та швидкості проведення імпульсу по рухових волокнах, визначається динаміка показників.
  В електроміографі “M-TEST ONE” здійснюється дослідження потенціалу дії нерва, під час якого розраховується швидкість проведення порушення по чутливих волокнах (CPВс).
  У процесі дослідження пізніх відповідей на стимуляцію аналізуються характеристики F-хвилі (латентність, моторна швидкість проведення, хронодисперсія, тахеодисперсія, середня швидкість, амплітуда F-хвилі, співвідношення величин F- і M-відповідей) і проводиться аналіз параметрів H-рефлекса під час стимуляції одиночними і парними стимулами (латентність, амплітуда, поріг генерації H-рефлексу, співвідношення динаміки Н-рефлексу і динаміки М-відповіді).
  “M-TEST ONE” дає можливість реєструвати ЕМГ під час ритмічної стимуляції (із визначенням декремента М-відповіді) і проводити фармакологічні й навантажувальні проби, у тому числі тетанізацію та дослідження посттетанічних феноменів для уточнення характеру порушення нервово-м’язової передачі. Для оцінювання провідних систем рефлекторних дуг у електроміографі “M-TEST” передбачене дослідження мигального рефлексу.
  Методика голчастої (локальної) ЕМГ.
  Під час дослідження аналізується спонтанна активність, виділяються й аналізуються параметри потенціалів рухових одиниць, визначаються тривалості, амплітуди, площі. Для визначення характеру електроміограми на слух можна ввімкнути озвучування стрічки. У приладі реалізовано методику турно-амплітудного аналізу голчастої ЕМГ.
  Методики дослідження викликаних потенціалів.
  За допомогою електроміографа “M-TEST ONE” ви можете досліджувати викликані потенціали (ВП):
  – реєструвати й аналізувати зорові ВП на спалах;
  – зорові ВП на реверсивний шаховий патерн;
  – довголатентні слухові ВП;
  – когнітивні ВП – умовно-негативну хвилю очікування CNV і феномен P300;
  – коротколатентні соматосенсорні ВП.

Розробляючи електроміограф “M-TEST ONE”, ми приділили особливу увагу зручності роботи з базами даних. На комп’ютері зберігаються необхідні відомості про пацієнта, записані электроміограми й результати їх обробки. У вас під рукою буде повний набір функцій для комфортної роботи з електронною картотекою пацієнтів, архівами інформації великого обсягу, які з’являться у вас за роки роботи на нашому електроміографі.

Аби вам не витрачати дорогоцінні хвилини роботи на складання звітів, ми розробили режим «Майстер створення звіту дослідження». У ньому ви оформите звіт-висновок. Результати досліджень ви можете видавати в паперовому або цифровому вигляді, відправляти електронною поштою чи передавати локальною мережею.

Важливо, що результати математичної і статистичної обробки електроміограм автоматично подаються в зручній для видачі висновку формі.

Може виявитися корисною можливість експортувати всі дані ЕМГ-обстеження і ділитися зі своїми колегами отриманою інформацією в практичних і наукових цілях.

Демонстрація програми

Розробляючи фукціонал своїх приладів, ми постійно консультуємося з лікарями-фахівцями в галузі нейрофізіологічних досліджень, щоб у підсумку створити сучасний багатофункціональний прилад, максимально простий і зручний в експлуатації.
Насамперед це стосується програмного забезпечення системи електроміографії “M-TEST”. Ви можете переконатись у цьому самі, вивчивши демоверсію програми “M-TEST”.

Отримати демо

Интерференционная

Методика інтерференційної міографії

F-Волна

Стимуляційна міографія: F-хвиля

ПДЕ

Голчаста міографія: потенціал рухомої одиниці

Ми прагнемо надати максимум інформації для своїх клієнтів, тому відкриваємо безкоштовний доступ до демоверсії програми “М- TEST”.

Отримати доступ можна у три кроки:

 • 1Укажіть адресу електронної пошти та контактний номер телефона.
 • 2З Вами зв'яжеться наш фахівець і організує установку програмного забезпечення на Ваш комп'ютер.
 • 3Після встановлення ПЗ прослухайте On-line майстер клас по роботі з програмою.

Техпідтримка

 

Сервісне обслуговування під час усього терміну експлуатації електроміографа

 • 1  Готові проконсультувати з усіх питань щодо роботи нашої медичної техніки.
 • 2  Проводимо технічне обслуговування комплексу.
 • 3 Організуємо проведення повірки приладу на першу вимогу.
 • 4 Беремо на себе відповідальність, щоб у вас завжди була нова версія програмного забезпечення.
 • 5 Комп’ютерний електронейромиограф “M-TEST ONE” в процесі експлуатації забезпечується всіма необхідними витратними матеріалами – у вас не буде проблем з їх придбанням, достатньо зв’язатися з офісом компанії.

 

Усунення неполадок

 • 1 Зробимо все можливе, аби швидко вирішити вашу проблему віддалено телефоном, електронною поштою, Skype або підключимося до вашого комп’ютера через TeamViewer.
 • 2 Якщо питання віддалено не вирішується, сервісна служба спрямує свого інженера для вивчення ситуації й усунення проблеми на місці.
 • 3 Коли виникне потреба у проведенні ремонтних робіт у сервісному центрі нашої компанії, ми надамо інший електроміограф, поки ваш буде на обслуговуванні.

Програма лояльності

За час роботи в галузі медичного обладнання компанія “DХ-системи” розробила IV покоління електроміографів “M-TEST  і поставила їх у десятки клінік. Здійснюється  постійна взаємодія з лікарями, які працюють із цими приладами.
У нас теплі відносини з усіма клієнтами, і для кожного з них  діє постійна пропозиція.

Якщо ви вже користуєтеся електроміографом “M-TEST”, то у вас є  значна персональна знижка на нові моделі цієї серії.

Якщо ви тільки збираєтеся стати нашим клієнтом, ми надамо вам знижку на всі наступні моделі електроміографів відразу після покупки.

Пропозиція, заснована на довірі

Тестуйте електроміограф “M-TEST ONE” 15 днів безкоштовно!

Якщо ви досі сумніваєтеся щодо придбання електроміографа “M-TEST ONE”, ми пропонуємо взяти прилад на апробацію. Ви користуєтеся приладом 15 днів і потім ухвалюєте рішення щодо покупки. Якщо рішення про придбання електроміографа “M-TEST ONE” таки не буде позитивним, будемо вдячні за ваші побажання.

15 днів!

M-TEST ONE 4

Користуйтеся електронейроміографом M-Test 15 днів безкоштовно:

 • 1Надішліть заявку, і ми з вами зв'яжемося, щоб обговорити деталі.
 • 2Прилад привезуть, установлять і докладно пояснять, як користуватися.
 • 3У вас буде 15 днів, щоб ознайомитися з приладом.
 • 4Ви зможете прийняти відповідальне рішення, чи варто купувати електронейроміограф M-Test.
 • 5Напишіть e-mail, щоб менеджер компанії відправив вам деталі заявки:
 • 6Залиште номер телефону, щоб була можливість зв'язатися з вами:

Якщо приймаєте пропозицію, ви можете залишити свій номер телефону, і менеджер компанії зателефонує і допоможе оформити заявку на тестування.

Готові обговорити придбання електроміографа “M-TEST ONE”?

 • 1Залишіть номер телефону, і ми зв'яжемося з вами, щоб детальніше розповісти про прилад, його роботу, сервісне обслуговування та умови покупки.
 • 2
 • - коли вам зателефонувати?

Відділ продажу
+38 (067) 560-25-28
+38 (050) 161-06-17
+38 (073) 261-68-69
Техпідтримка
+38 (067) 572-49-49
+38 (067) 570-68-86
Офіс
+38 (057) 719-55-14
+38 (057) 719-46-58

Відділ продажу:
sales@dx-systems.com

Підтримка користувачів:
support@dx-systems.com

Skype: dxsystems
Online c 9.00 до 18.00