Комп’ютерні електрокардіографи «CARDIOTEST»

Від виробника з підтримкою протягом усього терміну використання

Електрокардіографи «Cardiotest»

Дізнатися більше

Ми розробляємо й постійно вдосконалюємо свої електрокардіографи, дбаючи про точну діагностику пацієнтів і зручність роботи лікарів.

А отже, можемо сформувати для вас найраціональнішу пропозицію і гарантувати надійне співробітництво.

Як “CARDIOTEST” полегшує роботу кардіолога?

1 Інтуїтивно зрозуміле керування Кожна кнопка на своєму місці

 Створюючи медичне обладнання, компанія НВП «DX-СИСТЕМИ» завжди дослухається до думки практикуючих кардіологів і реалізує їхні побажання у своїх приладах. Працювати з електрокардіографом «CARDIOTEST» просто й комфортно. Його інтерфейс зрозумілий і логічний. Вам знадобиться зовсім небагато часу, щоб розібратися з принципами роботи приладу.

2 Індивідуальний комплект Особлива комплектація для кожної клініки

Нам відомо, як сильно відрізняються кабінети ЕКГ: формою власності, бюджетами, основними вимогами, кількістю пацієнтів протягом дня. Хто буде проходити обстеження – діти, або дорослі? Яка спеціалізація конкретної клініки? Можливо, вам потрібні будуть додаткові електроди й кабелі? Потрібно визначитися, прилад буде з живленням від USB або з передачею даних по Bluetooth?
Для максимальної зручності роботи із приладом компанія “DХ-systems” пропонує вам вибрати склад комплекту електрокардіографа «CARDIOTEST» спеціально під ваші індивідуальні вимоги.

3 Просто переміщати та підключати Мобільність і легкість

Уся серія електрокардіографів «CARDIOTEST» — це сучасне компактне обладнання, яке лікар може при необхідності підключити сам. Підписи та кольорове маркування електродів значно спрощують процес. При необхідності наші менеджери нададуть вам технічну підтримку – ми розповімо про особливості роботи приладу, допоможемо зняти перші кардіограми.

Модифікації

Для вирішення різних завдань компанія “DX-CИСТЕМИ” спроектувала кілька модифікацій електрокардіографа «CARDIOTEST»: ЕКГ Bluetooth, ЕКГ USB, ЕКГ з навантажувальними пробами.

Стандартна ЕКГ

 • Реєстрація 12 стандартних відведень ЕКГ
 • За Небом і Франком

ЕКГ з навантажувальними пробами

 • Реєстрація 12 стандартних відведень ЕКГ за Небом і Франком
 • З режимом велоергометрії

Ми допоможемо вибрати модифікацію

Якщо ви вирішили придбати електрокардіограф «CARDIOTEST», але не можете визначитися з модифікацією,
ми залюбки вам допоможемо!

 • 1 Ми детально проконсультуємо вас, не залишивши відкритих питань.
 • 2 Фахівці допоможуть визначитись із запитом і вибрати відповідну комплектацію приладу.
 • 3 Замовте зворотній дзвінок у цій формі. Ми зателефонуємо, щоб відповісти на будь-які ваші запитання.
 • 4 Якщо вам зручніше вести переговори в текстовому режимі, пишіть нам у Skype: dxsystems або на електронну пошту: dxmeddevice@gmail.com.

Які завдання вирішує “CARDIOTES”?

Комп’ютерний електрокардіограф «CARDIOTEST» реєструє 12-канальну стандартну ЕКГ, ЕКГ у системі відведень за Небом і Франком. У момент реєстрації електрокардіограми ви маєте можливість проводити аналіз ЕКГ на екрані і виводити на друк вибраний фрагмент.
Число керівних команд у програмі зведене до мінімуму. Передбачено функції вибору швидкості стрічки, посилення ЕКГ, фону паперу та кольору ліній на вибір користувача, оскільки індивідуальні налаштування полегшують сприйняття інформації.

Поточне значення ЧСС і ритмограма відображаються на екрані у період реєстрації. Паралельно ви можете проводити дослідження отриманих комплексів у режимі «Лупа».

Висока якість реєстрації кардіосигналів забезпечується роботою фільтрів, які пригнічують мережне наведення й усувають повільні коливання ізолінії. Настроювання фільтрів можна змінювати в довільний момент часу.

Інтерактивна стрічка ЕКГ у системі “CARDIOTEST” дозволяє перейти за один клік на потрібний фрагмент для докладного вивчення. Ділянки, які не підлягають аналізу, видно відразу: вони виділяються іншим фоном і кольором сигналу.

Налаштовуйте відведення, щоб зручніше аналізувати стрічку: міняйте місцями й відключайте будь-які з них, змінюйте порядок висновку.

Які інструменти пропонує програма для дослідження ЕКГ?

 • Контурний аналіз із автоматичним розміщенням міток. Розрахунки амплітудно-часових параметрів будь-якого кардіокомплексу.
 • Побудова таблиці значень по 12 відведеннях. Визначення положення вектора електричної осі серця. Виділення та аналіз репрезентативного комплексу в усіх записаних відведеннях.
 • Автоматичний опис електрокардіограми.

Автоматичний опис ЕКГ дозволить швидко сформувати висновок. Програма автоматично надасть параметри зареєстрованої ЕКГ, розрахує електричну вісь серця, частоту серцевих скорочень, інтервали компонентів кардіокомплексів – усі ці дані будуть використані лікарем у своїй оцінці ЕКГ.

Інструмент «Лупа»

У цьому вікні ведеться аналіз ЕКГ-комплексу по одному відведенню. Система автоматично виділяє зубці РQRST і розраховує їх амплітудно-часові характеристики. Мітки, зроблені програмою, легко виправити вручну.

Комплекс можна розмістити на міліметрівці або на чистому фоні з часовою шкалою, щоб візуально оцінити параметри кривої. Амплітуду й тривалість у будь-якій парі точок виміряє інструмент «Циркуль».

Інструмент «Комплекс»

Режим виводить на екран вибраний комплекс по всіх відведеннях, таблицю значень ЕКГ-сигналу. Програма дозволяє проводити інтегральне оцінювання кардіокомплексу. Перемикатися між комплексами можна прямо у вікні.

Режим «Комплекс» також виводить на екран автоматичний опис ЕКГ, який можна редагувати. Результати виводяться на друк у тому вигляді, у якому зображені на екрані. Коригувати автоматичні мітки можна в режимі «Лупа».

Аналіз варіабельності серцевого ритму (ВСР)

У процесі аналізу варіабельності серцевого ритму система надає результати за такими методиками:

 • часовий аналіз (статичний);
 • аналіз хвильової структури ритму серця;
 • аналіз скатерограми;
 • аналіз спектрограми;
 • варіаційна пульсометрія за Баєвським.

У вікні можуть розташовуватися результати дослідження відразу кількох фрагментів ЕКГ, одного або декількох пацієнтів. Для кожної досліджуваної ділянки виводиться така інформація:

 • ритмокардіограма (або графік ЧСС, або графік RR);
 • гістограма розподілу R-R інтервалів;
 • скатерограма;
 • статистичні параметри ритмограми;
 • графік спектрограми;
 • числові параметри спектрограми.

Зберігання даних

Програма зберігає ЕКГ із результатами аналізу й необхідними відомостями про пацієнта. Ви самі вирішуєте, які поля в електронній карті пацієнта заповнювати. Запис можна знайти за іменем пацієнта, датою та іншими параметрами. Протягом пари секунд ви знайдете всі електрокардіограми пацієнта і зможете подивитися динаміку за весь час спостереження.

Файли бази даних, як і окремі результати, можна синхронізувати із хмарним сховищем, відправити на e-mail і локальною мережею.

Формуйте звіт про дослідження ЕКГ на свій вибір, додавайте текстові коментарі до будь-якої частини або користуйтеся готовими шаблонами. Під час виведення на друк ви зможете вибрати:

 • кількість каналів;
 • швидкість розгортання й посилення;
 • зображення окремого або репрезентативного кардіокомплексу в усіх відведеннях і його амплітудно-часову таблицю;
 • аналіз варіабельності серцевого ритму;
 • автоматичний опис;
 • висновок за шаблоном, що редагується.

Електрокардіограф «Cardiotest» використовується також для ЕКГобстеження із застосуванням навантажувальних проб. Для цього призначена окрема програма “Ergotest“, яка дозволяє проводити стрес-тести в таких цілях:

 • виявити приховані прояви коронарної недостатності;
 • оцінити ефективність реабілітації;
 • визначити рівень підготовки спортсмена;
 • спрогнозувати перебіг хвороби.

Дослідження проводиться на велоергометрі або біговій доріжці з настроюванням рівня навантаження і тривалості
Особливості реєстрації ЕКГ у системі “Ergotest”

У процесі реєстрації програма розраховує зміщення сегмента ST (ast). Система видає сигнал тривоги і припиняє дослідження в разі перевищення максимальних значень ЧСС і ast.

Особливості обробки й аналізу ЕКГ у системі “Ergotest”

Програма “Ergotest” дозволяє встановити залежність електрокардіограми від ступеня навантаження.

Система виводить графіки ЧСС, зміщення сегмента ST по вибраному відведенню, потужності навантаження, оцінки вимірювання артеріального тиску і знайдені системою аритмії. Для кожного комплексу доступні миттєві значення параметрів.

Перед виведенням результатів на друк ви можете додати власний коментар за допомогою вбудованого текстового редактора.

Розробляючи електрокардіограф “Cardiotest”, ми ґрунтовно підійшли до формування баз даних. На комп’ютері зберігаються необхідні відомості про пацієнта та записані електрокардіограми. У ПЗ реалізовано спеціальні функції для роботи з електронною картотекою пацієнтів і великими за обсягом архівами інформації, які з’являться у вас за роки роботи на нашому електрокардіографі.

Демонстрація програми

Ми  намагаємося робити якомога більше для зручності лікаря. Програмне забезпечення розроблялося з урахуванням коментарів практикуючих кардіологів. Інтерфейс зрозумілий для фахівця будь-якого рівня, передбачено розширений аналіз ЕКГ, а також можливість індивідуальних настроювань. Спробуйте демоверсію, і ви самі переконаєтесь у зручності користування і простоті програми нашого електрокардіографа.

Отримати демо

Стандартна ЕКГ 12 відведень

Вікно аналізу режиму “Комплекс”

Вікно аналізу режиму “Лупа”

Ми впевнені в тому, що програму “CARDIOTEST” можна опанувати швидко й легко. Аби ви переконались у зручності і простоті програми, ми відкрили доступ до демоверсії.

Отримати доступ можна у три кроки:

 • 1Укажіть адресу електронної пошти та контактний номер телефона.
 • 2З Вами зв'яжеться наш фахівець і організує установку програмного забезпечення на Ваш комп'ютер.
 • 3Після встановлення ПЗ прослухайте On-line майстер клас по роботі з програмою.

Техпідтримка

 

Техпідтримка впродовж усього терміну застосування приладу

  • 1 Докладно консультуємо онлайн, за телефоном і на виїзді.
  • 2 За необхідності здійснюємо регламентні роботи.
  • 3 Безкоштовно надсилаємо вам оновлення програм.
  • 4 Електрокардіограф «CARDIOTEST» в процесі експлуатації забезпечується всіма необхідними витратними матеріалами – у вас не буде проблем з їх придбанням, достатньо зв’язатися з офісом компанії.

 

Усунення неполадок

 • 1 Намагаємося швидко вирішити питання віддалено, телефоном, за допомогою Скайпу або TeamViewer.
 • 2 Якщо не вдається розв’язати питання віддалено, до вас виїжджає фахівець.
 • 3 Надаємо прилад на заміну, поки ваш електрокардіограф на техобслуговуванні.

Програма лояльності

За 19 років ми поставили сотні приладів і навчили замовників роботі з ними. Ми ведемо постійну науково-дослідну роботу й поліпшуємо наші електрокардіографи.

Тих, хто вже користується електрокардіографом “CARDIOTEST”, очікує значна персональна знижка на його нові покоління. Такі самі умови ми надамо новому замовникові відразу після покупки нашого приладу.

Электрокардиограф

Пропозиція, заснована на довірі

Перш ніж купити медичну техніку можна нескінченно читати описи на сайтах, порівнювати характеристики приладів, консультуватись у виробників, але все одно сумніватися, оскільки найкраще дізнатись особливості експлуатації приладу можливо, лише використовуючи його на практиці.
Ми пропонуємо вам комп’ютерний електрокардіограф “CARDIOTEST” на тестування протягом 15 днів безкоштовно, з доставкою, установкою і консультацією фахівця.

15 днів!

Електрокардіографи «Cardiotest»

 • 1Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити деталі.
 • 2Ми доставимо і встановимо прилад у зручний для вас час.
 • 3Наш фахівець підключить прилад і допоможе вам зняти першу ЕКГ.
 • 4Наступні 15 днів ви користуєтеся електрокардіографом «CARDIOTEST».
 • 5Якщо ви вирішите його придбати, ми привеземо вам новий прилад. Якщо ні, будемо вдячні за зворотній зв'язок.
 • Ми відправимо деталі заявки на е-mail:
 • 6Залиште номер телефону, щоб ми вам зателефонували:

Ми зателефонуємо, аби підтвердити замовлення. Залиште свій номер телефону, і ми зателефонуємо протягом години, щоб уточнити адресу і час доставки.

Лікарі про “CARDIOTEST”

Отзыв на систему компьютерной электрокардиографии с велоэргометрией производства НПП “DX-СИСТЕМЫ”.
За время работы системы компьютерной электрокардиографии с велоэргометрией производства НПП “DX-СИСТЕМЫ” обследовано 295 больных с различной патологией опорно-двигательного аппарата с целью оценки их физической работоспособности, возможностей протезирования, эффективности физической реабилитации. Система имеет удобный интерфейс и богатый набор отображаемых параметров, обеспечивает достаточную чувствительность и надежную воспроизводимость результатов исследования, проста и надежна в эксплуатации.
УкрНИИ протезирования, 2007 г.
Отзыв о клиническом применении ИМН Комплекса электрокардиографического компьютерного CARDITEST (ERGOTEST)
Cardiotest установлен в поликлинике №1 КУ «ХГКБ» в октябре 2011 г, до этого работала программа Decard , используется программа для осуществления проб с дозированной физической нагрузкой -ВЭМ,т.е мониторирования сердечной деятельности в процессе ВЭМ теста с последующим анализом и оценкой результата.
Располагается комплекс в диагностическом отделении ,в кабинете функциональной диагностики Исследования проводят : врач функциональной диагностики высшей категории Пинигина Д.Г., врач-кардиолог первой категории Ковальская О.С.
За время использования ИМТ проведено 670 диагностических иследований пациентам со следующими патологиями:
-НЦД по кардиальному типу
-ИБС, стенокардия 2-3ФК
-ИБС, постинфарктный кардиосклероз
-пациентам с кардиалгиями неуточнённого генеза
-пациентам с бессимптомной блокадой передне-верхней ветви ЛНПГ и неполной БПНПГ
-лицам проходящим экспертный отбор, профотбор
В процессе использования системы отмечаете высококе качество изображения и выведения 12-ЭКГ отведений, возможность настройки удобного вольтажа, маштаба, скорости записи, хорошая система фильтра сигнала, что позволяет получить запись с минимальным количеством артефактов и максимально точно оценить изменения реполяризации, удобна опция позволяющая оценить вариабельность ритма, график ЭКГ на рабочей панели и опция выделяющая экстрасистолию.
С помощью системы «DХ» при проведении ВЭМ теста повышается возможность с большей точностью и уверенностью достигать субмаксимальной физической нагрузки .
И правильно оценивать результат у пациентов направленных для определения толерантности к физическим нагрузкам (профосмотры , плавсостав, призывники), оценивать результаты реваскуляризации миокарда у пациентов после АКШ, стентирования коронарных сосудов, выявлять безболевые формы ИБО, уточнять функциональный класс стенокардии, решать вопросы экспертной оценки МСЭК, оценивать эффективность лечения .
Замечании к работе системы за время её эксплуатации нет. Прибегать к гарантийному обслуживанию с октября 2011г поводов не было.
Поликлиника №1 КУ ХГКБ, 2012 г.
Отзыв о клиническом применении комплекса электрокардиографического
компьютерного “CARDIOTEST” производства фирмы ООО НПП «DХ-системы»
(Украина, г. Харьков)
Компьютерный электрокардиографический комплекс CARDIOTEST 0960408 введен в эксплуатацию 30.05.2008г и используется по настоящее время КФД амбулатории № 1 КУ ЦПМСП № 12 г. Донецка.
Комплекс САКОЮТЕЗТ позволяет производить оценку зубцов и комплексов, мониторинг ЭКГ с целью выявления нарушения ритма, инфаркта миокарда, раннего выявления острого коронарного синдрома и жизнеугрожающих аритмий.
За время использования комплекса произведено около 28тыс исследований.
Аппарат работает в две смены работы КФД. Предназначен для проведения ЭКГ – исследования. Принцип работы состоит в съеме биоэлектрических потенциалов сердца по стандартным отведениям с последующим их усилением, преобразованием в цифровой код и передачей на компьютер для дальнейшей обработки, хранения и анализа. Система позволяет вести структурированную базу данных по пациентам, которая содержит карточки пациентов, записи регистрируемых сигналов, а также расчет их параметров и текстовые заключения.
В работе используются методики с физической нагрузкой, медикаментозной нагрузкой, съем дополнительных отведений по Небу и Слопаку.
С аппаратом работали:
Рудько С.Н. медсестра КФД;
Беззубова Г.Н. медсестра доврачебного кабинета;
Заярный А.В. врач терапевт.
Аппарат зарекомендовал себя с положительной стороны, надежный в работе, безопасный в обслуживании, качественное проведение исследования и сравнение его с предыдущим.
Гарантийным сервисным обслуживанием не пользовались.
КУ ЦПМСП, 2012 г.

Задумалися про покупку електрокардіографа “CARDIOTEST”?

 • 1Залиште номер телефону, і ми з вами зв'яжемося, щоб докладніше розповісти про прилад, його роботу та умови покупки.
 • 2
 • - коли вам зателефонувати?

Відділ продажу
+38 (067) 560-25-28
+38 (050) 161-06-17
+38 (073) 261-68-69
Техпідтримка
+38 (067) 572-49-49
+38 (067) 570-68-86
Офіс
+38 (057) 719-55-14
+38 (057) 719-46-58

Відділ продажу:
sales@dx-systems.com

Підтримка користувачів:
support@dx-systems.com

Skype: dxsystems
Online c 9.00 до 18.00