Нарешті перша офлайн подія, в якій із великим задоволенням взяла участь наша компанія від початку повномасштабної війни… 22‒23 травня 2024 р. у Києві відбулася VІІІ науково-практична конференція ГО «Українська академія дитячої інвалідності» за темою «РЕАБІЛІТАЦІЯ‒ІНКЛЮЗІЯ‒ІНТЕГРАЦІЯ».
Ефективний формат поєднання онлайн та офлайн доповідей дав змогу зібрати провідних фахівців у цій сфері в Україні та за її межами.
Ми репрезентували свою продукцію – інноваційні комп’ютерні прилади, які уможливлюють своєчасне й точне діагностування різних розладів і сприяють ефективним процесам реабілітації.
Ми щиро раділи зустрічі з давніми партнерами, чий досвід нам завжди був у нагоді під час розроблення обладнання нових поколінь. Ми збагатилися новими знайомствами і вкотре ствердилися в думці, що лікарі-профі та виробники медичної техніки мусять постійно бути на зв’язку.
Компанія НВП «DX- СИСТЕМИ» висловлює щиру вдячність голові організаційного комітету, голові Правління ГО «Українська академія дитячої інвалідності» (УАДІ) Володимиру Мартинюку та організаторам конференції за чудову можливість спілкування, подання своїх новацій, ідей і планів щодо вдосконалення медичних приладів нашого виробництва.
І знов захід у сучасному форматі офлайн/онлайн! 12‒13 липня 2024 р. ми відвідали науково-практичну конференцію «Нейрофізіологічний коворкінг: від теорії до практики», яка відбулась у Національному Університеті міста Ужгород.
Завдяки добре продуманій і системній організації захід зібрав провідних фахівців і дослідників у галузі нейрофізіології та реабілітації, створюючи якісну платформу для обміну знаннями й досвідом.
Співробітники НВП “DX-СИСТЕМИ” спільно з лікарями на практиці продемонстрували роботу діагностичного обладнання, що дало змогу учасникам конференції ознайомитися з можливостями наших приладів у реальних умовах діагностичного обстеження пацієнтів.
Співпраця з фахівцями галузі і участь у таких заходах є для нас важливою частиною розвитку і вдосконалення наших технологій.
Ми вирішили надолужити те, що було недосяжним, і майже одразу 27 липня 2024 р. на запрошення провідного спеціаліста з нейрофізіології Д. М. Костюкової взяли участь у Всеукраїнському Конгресі ESMANA-2024.
ESMANA-2024 зібрав експертів і фахівців із багатьох міст України і з-за кордону, охопивши широкий спектр тем: від спеціальних методів діагностики порушень сну до новітніх досліджень нейрофізіології.
Учасники Конгресу висловлювали свою експертну оцінку, поширювали досвід, і це все надихнуло нас на подальше вдосконалення продукції та пошук нових рішень, які здатні зробити вагомий внесок у цю галузь.
Наша компанія зацікавлена у постійному розвитку та впровадженні передових технологій у медичну практику, тому участь у цьому заході для нас була важливою і своєчасною.
Практика, практика та ще раз практика! Під таким девізом відбулася чергова Науково-практична конференція “Електроміографія у клінічній практиці. Ураження корінців та нервів”, в який ми взяли активну участь.
ДУ “Інститут нейрохірургії ім. академіка А. П. Ромоданова НАМН України” 13‒14 вересня 2024 р. гостинно прийняв спеціалістів у галузі електроміографії та неврології.
Програма конференції охоплювала лекції провідних експертів, майстер-класи роботи на сучасних електроміографах, зокрема у поєднанні з УЗД, і круглий стіл обговорення клінічних випадків.
На конференції було впроваджено новий формат: одночасно проводились ЕМГ-дослідження в різних кабінетах, і лікарі мали змогу вибрати для себе найбільш цікавий клінічний випадок. Наш пацієнт – чоловік (військовий, який мав поранення), після операції у шийному відділі та в очікуванні операції у попереку. Командою фахівців під керівництвом О. О. Гелетки було проведено ЕМГ- обстеження, упродовж якого лікарі висловлювали свої думки стосовно обстеження та діагнозу, методів і способів проведення ЕМГ.
Це був справжній майстер-клас роботи на нашому ЕМГ. Неврологи мали можливість здобути досвід роботи на нашому приладі, поглибити свої знання в галузі електроміографії, проаналізувати складну діагностичну ситуацію та визначити оптимальні заходи для її вирішення.
НВП “DX-СИСТЕМИ” і надалі прагне бути серед лідерів у розвитку інноваційних технологій у медицині. Отже, ми чекаємо на нові заходи у сфері нейрофізіологіїї – онлайн, офлайн, комбіновані тощо. Усі вони будуть надихати нас на подальший поступ!